Trešais Baise pilsētas uzņēmējdarbības konkurss un pirmais Baise viesstrādnieku uzņēmējdarbības fināla konkurss

wqdwq
bqwfwfq

Pagājušajā mēnesī, 18. oktobrī, mūsu komanda devās piedalīties uzņēmējdarbības konkursā un pirmajā viesstrādnieku uzņēmējdarbības fināla konkursā mūsu pilsētā Baisē.

Šo konkursu atbalstīja mūsu valdība. Konkursā piedalījās trīsdesmit uzņēmumi, beidzot ieguvām trešo vietu! Kas mums ir ļoti aizraujoši!

Mūsu tirdzniecības pārstāvji Lī kundze un Lūsija dalījās ar mūsu austiņu izstrādājumiem. Un mūsu produkti tika atzinīgi novērtēti no visiem tiesnešu skolotājiem.

dvvqq

Kāpēc mēs varam saņemt balvu? Tas ir cieši saistīts ar rūpnīcas spēku un produktu kvalitāti, esam pirmā austiņu rūpnīca, kuru atbalsta valdība, mūsu noma ir bez maksas, jo varam daļēji atrisināt nodarbinātības problēmu savā novadā. Mums ir gandrīz 1000 strādnieku, no kuriem 90% ir sievietes, kuras ir zīdaiņu māmiņas, viņām var būt elastīgs darba laiks, lai viņas varētu iet sakravāt bērnus no skolas un rūpēties par viņiem. No otras puses, mūsu darbaspēka izmaksas ir zemākas nekā izmaksas Guandunas provincē vai citās vietās. Tātad mēs varam saņemt vairāk pasūtījumu visā pasaulē, tad mēs spējam samaksāt nodokli, citiem vārdiem sakot, mēs zināmā mērā dodam ieguldījumu valdības ieņēmumos.

Apskatiet mūsu apgrozījumu šajos trīs gados šādi:

qfqwfw

Mūsu uzņēmums vienmēr ievēro mērķi "pievērst uzmanību kvalitātei, uzmanīgam servisam", izmantojot ISO9001 kvalitātes vadības sistēmas sertifikāciju. "Izcila kvalitāte, droša ražošana" ir mūsu uzņēmuma biznesa filozofija, tajā pašā laikā ar unikālu un jaunu produktu dizaina koncepciju, ko ir atzinusi un iecienījusi lielākā daļa klientu. Uzņēmums ir ievērojis klientu pieprasījumu kā centru, Ar augstiem standartiem, stingrām prasībām, lai nodrošinātu kvalitatīvu un pārdomātu pakalpojumu, daudzi kooperatīvie uzņēmumi ir uzticējušies un slavējuši, austiņu tirgū pakāpeniski ir izveidojusies laba reputācija. Mūsu produkti galvenokārt tiek eksportēti uz Eiropu un Indiju, un pieaug arī mūsu tirgus daļa Amerikā.

Mēs patiesi sveicam cilvēkus no mājām un ārvalstīm, kā arī no visas pasaules apmeklēt mūsu rūpnīcu. Mēs ceram, ka varam kļūt par uzticamiem partneriem un draugiem. Attīstīsimies kopā un beidzot izveidosim abpusēji izdevīgu un abpusēji izdevīgu situāciju.


Izlikšanas laiks: Nov-01-2021